Element wolnostojący, służący do wydawania w sposób automatyczny ręcznika papierowego. Ponad to w module zaprojektowano kosz na zużyte listki ręcznika papierowego.

Co wyróżnia nasze spoty?

Nasze spoty są poddawane rygorystycznym testom pod kątem zgodności z najwyższymi standardami dla produktów o wysokiej intensywności użytkowania. Dzięki naszym materiałom mamy pewność że poradzą sobie z dużym obciążeniem i ekstremalną eksploatacją w każdych warunkach.

 Wybór materiałów to dla nas bardzo odpowiedzialna decyzja. Spot wykonano z najwyższej jakości komponentów; stalowa, spawana lakierowana proszkowo konstrukcja zapewnia duza wytrzymalosc, w przeciwieństwie do klasycznie łączonych elementów. Całość została pokryta laminatem HPL o grubości 10 mm, charakteryzuje się odpornością na ścieranie, udar, zarysowania, temperaturę, wilgoć i parę wodną. Materiał posiada zamkniętą, higieniczną powierzchnię odporną na środki chemiczne. Dodatkowo, taki sposób wykończenia gwarantuje prostotę czyszczenia i pozostaje neutralny w kontakcie z żywnością.

Opis

Wiemy, jak ważna jest wygoda, automatyczny i bezdotykowy podajnik papieru pozwoli Ci wygodnie i szybko osuszyć dłonie.

Wierzymy, że wszystko można zrobić lepiej, dlatego wszystkie krawędzie zostały wygładzone i zaokrąglone - gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania i brak potencjalnych zadrapań i przecięć.

Dzięki pracy z doświadczonymi architektami, gwarantujemy zgodność z istniejącą identyfikacją wizualną obiektów.

Dzięki szerokiej ofercie produktów, możesz zaprojektować spójny system do komunikacji w sprawie dbania o dezynfekcję na określonej przestrzeni. W naszych Cleaning-spotach wszystko zależy od Ciebie. Rozmiar, kolor, styl czy frezowanie logo.
Specyfikacja
  • Wymiary 223x50x50 cm
  • Duża wnęka zapewniające swobodę ruchu dłoni
  • Listki papieru dozowane automatycznie
  • Podajnik uruchamiany bezdotykowo, zasilany sieciowo
  • Otwór wykonany ze stali kwaso odpornej na zużyty papier
  • Możliwość personalizacji koloru podświetlenia LED oraz frezowania loga
  • Moduł wykonany z materiałów trudnopalnych z atestami higienicznymi odpornego na środki chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne
  • Intuicyjne piktogramy

Projekt

Biuro projektowe dz9 we współpracy z ltr1

Sprzedaż

 

5500 PLN

Netto

 

Wynajem

Już od 520 PLN miesięcznie

 

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami – razem dobierzemy najlepszą opcję!