Element mocowany do ściany, służący do dezynfekcji dłoni. Produkt został zaprojektowany do miejsc higieniczno sanitarnych. Do budynków typu galerie handlowe, lotniska, urzędy, restauracje, banki, apteki, stacje benzynowe, biurowce, gabinety lekarskie oraz stomatologiczne itp.

Co wyróżnia nasze spoty?

Nasze spoty są poddawane rygorystycznym testom pod kątem zgodności z najwyższymi standardami dla produktów o wysokiej intensywności użytkowania. Dzięki naszym materiałom mamy pewność że poradzą sobie z dużym obciążeniem i ekstremalną eksploatacją w każdych warunkach.

 Wybór materiałów to dla nas bardzo odpowiedzialna decyzja. Spot wykonano z najwyższej jakości komponentów; stalowa, spawana lakierowana proszkowo konstrukcja zapewnia duza wytrzymalosc, w przeciwieństwie do klasycznie łączonych elementów. Całość została pokryta laminatem HPL o grubości 10 mm, charakteryzuje się odpornością na ścieranie, udar, zarysowania, temperaturę, wilgoć i parę wodną. Materiał posiada zamkniętą, higieniczną powierzchnię odporną na środki chemiczne. Dodatkowo, taki sposób wykończenia gwarantuje prostotę czyszczenia i pozostaje neutralny w kontakcie z żywnością.

Opis

Wygodne w użyciu, dwie duże wnęki na dłonie pozwalają na dezynfekcje bez kontaktu ze ściankami, dodatkowo, podświetlenie wewnątrz wnęki z daleka pozwala łatwo zlokalizować miejsce dezynfekcji.

Wierzymy, że wszystko można zrobić lepiej, dlatego wszystkie krawędzie zostały wygładzone i zaokrąglone - gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania i brak potencjalnych zadrapań i przecięć.

Dzięki pracy z doświadczonymi architektami, gwarantujemy zgodność z istniejącą identyfikacją wizualną obiektów.

Dzięki szerokiej ofercie produktów, możesz zaprojektować spójny system do komunikacji w sprawie dbania o dezynfekcję na określonej przestrzeni. W naszych Cleaning-spotach wszystko zależy od Ciebie. Rozmiar, kolor, styl czy frezowanie logo.
Specyfikacja
  •  Wymiary WxSxG 78x40x25 cm

  • Wnęka zapewniająca swobodę ruchu dłoni

  • Płyn dozowany automatycznie

  • Pojemność zbiornika na płyn do dezynfekcji 700 ml

  • Dozowniki uruchamiane bezdotykowo

  • Dozowniki zasilane sieciowo lub na beterie

  • Zlewki nadmiaru płynu

  • Możliwość personalizacji koloru podświetlenia LED oraz frezowania loga

  • Moduł wykonany z materiałów trudnopalnych z atestami higienicznymi odpornego na środki chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne

  • Intuicyjne piktogramy

Projekt

Biuro projektowe dz9 we współpracy z ltr1

Sprzedaż

 

2645 PLN

Netto

 

Wynajem

Już od 250 PLN miesięcznie

 

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami – razem dobierzemy najlepszą opcję!