Moduł wolnostojący, zapewniający kompleksowe stanowisko do dezynfekcji rąk. Przeznaczony do miejsc o średniej intensywności użytkowania. Do lokali takich jak restauracje, banki, apteki, stacje benzynowe, biurowce, itp.

Co wyróżnia nasze spoty?

Nasze spoty są poddawane rygorystycznym testom pod kątem zgodności z najwyższymi standardami dla produktów o wysokiej intensywności użytkowania. Dzięki naszym materiałom mamy pewność że poradzą sobie z dużym obciążeniem i ekstremalną eksploatacją w każdych warunkach.

 Wybór materiałów to dla nas bardzo odpowiedzialna decyzja. Spot wykonano z najwyższej jakości komponentów; stalowa, spawana lakierowana proszkowo konstrukcja zapewnia duza wytrzymalosc, w przeciwieństwie do klasycznie łączonych elementów. Całość została pokryta laminatem HPL o grubości 10 mm, charakteryzuje się odpornością na ścieranie, udar, zarysowania, temperaturę, wilgoć i parę wodną. Materiał posiada zamkniętą, higieniczną powierzchnię odporną na środki chemiczne. Dodatkowo, taki sposób wykończenia gwarantuje prostotę czyszczenia i pozostaje neutralny w kontakcie z żywnością.

Opis

Wygodna w użyciu, duża wnęka na dłonie pozwala na dezynfekcję bez kontaktu ze ściankami, dodatkowo, podświetlenie wewnątrz wnęki z daleka pozwala łatwo zlokalizować miejsce dezynfekcji.

Wierzymy, że wszystko można zrobić lepiej, dlatego wszystkie krawędzie zostały wygładzone i zaokrąglone - gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania i brak potencjalnych zadrapań i przecięć.

Dzięki pracy z doświadczonymi architektami, gwarantujemy zgodność z istniejącą identyfikacją wizualną obiektów.

Dzięki szerokiej ofercie produktów, możesz zaprojektować spójny system do komunikacji w sprawie dbania o dezynfekcję na określonej przestrzeni. W naszych Cleaning-spotach wszystko zależy od Ciebie. Rozmiar, kolor, styl czy frezowanie logo.
Specyfikacja
  • Wymiary WxSxG 155x40x40 cm

  • Duża wnęka zapewniająca swobodę ruchu dłoni wykonana z białego lacobelu

  • Płyn dozowany automatycznie

  • Pojemność zbiornika na płyn do dezynfekcji 700 ml

  • Dozowniki uruchamiane bezdotykowo

  • Dozowniki zasilane sieciowo lub na beterie

  • Zlewki nadmiaru płynu

  • Możliwość personalizacji koloru podświetlenia LED oraz frezowania loga

  • Moduł wykonany z materiałów trudnopalnych z atestami higienicznymi odpornego na środki chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne

  • Intuicyjne piktogramy

Projekt

Biuro projektowe dz9 we współpracy z ltr1

Sprzedaż

 

3900 PLN

Netto

 

Wynajem

Już od 360 PLN miesięcznie

 

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami – razem dobierzemy najlepszą opcję!