SET2 to jeden z naszych modułowych systemów do kompleksowej dezynfekcji montowany w mniejszych przestrzeniach, przy ścianie – został tak zaprojektowany, żeby tworzyć jedną, spójną, łatwo dostępną całość do  dezynfekcji rąk, dystrybucji ręczników papierowych i zakupu podstawowych środków ochrony takich jak maseczki jednokrotnego i wielokrotnego użytku, rękawiczki jednorazowe oraz żele antybakteryjne.Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie wyposażenie – i gotowe!
Co wyróżnia nasze spoty?

Nasze spoty są poddawane rygorystycznym testom pod kątem zgodności z najwyższymi standardami dla produktów o wysokiej intensywności użytkowania. Dzięki naszym materiałom mamy pewność że poradzą sobie z dużym obciążeniem i ekstremalną eksploatacją w każdych warunkach.

 Wybór materiałów to dla nas bardzo odpowiedzialna decyzja. Spot wykonano z najwyższej jakości komponentów; stalowa, spawana lakierowana proszkowo konstrukcja zapewnia duza wytrzymalosc, w przeciwieństwie do klasycznie łączonych elementów. Całość została pokryta laminatem HPL o grubości 10 mm, charakteryzuje się odpornością na ścieranie, udar, zarysowania, temperaturę, wilgoć i parę wodną. Materiał posiada zamkniętą, higieniczną powierzchnię odporną na środki chemiczne. Dodatkowo, taki sposób wykończenia gwarantuje prostotę czyszczenia i pozostaje neutralny w kontakcie z żywnością.

Opis

Wierzymy, że wszystko można zrobić lepiej, dlatego wszystkie krawędzie zostały wygładzone i zaokrąglone - gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania i brak potencjalnych zadrapań i przecięć.

Dzięki pracy z doświadczonymi architektami, gwarantujemy zgodność z istniejącą identyfikacją wizualną obiektów.

Dzięki szerokiej ofercie produktów, możesz zaprojektować spójny system do komunikacji w sprawie dbania o dezynfekcję na określonej przestrzeni. W naszych Cleaning-spotach wszystko zależy od Ciebie. Rozmiar, kolor, styl czy frezowanie logo.
Specyfikacja
  • Wymiary WxSxG 223x132x100 cm
  • Zawiera SPOT 1, SPOT 2 oraz SPOT 3
  • Moduł wykonany z materiałów trudnopalnych z atestami higienicznymi odpornego na środki chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne
  • Intuicyjne piktogramy
  • Możliwość zasilania od góry lub dołu

Projekt

Biuro projektowe dz9 we współpracy z ltr1

Sprzedaż

 

37700 PLN

Netto

 

Wynajem

Już od 3460 PLN miesięcznie

 

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami – razem dobierzemy najlepszą opcję!